Beşiktaş su kaçağı bulma servisi

Beşiktaş su kaçağı bulma servisi

Beşiktaş’ta Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Hızlı ve Etkili Su Kaçağı Tespiti

Ev ve işyerlerimizde oluşan arızalar, acil olarak ve etrafa zarar vermeden tamir edilmelidir. Su tesisatı arızalarında da aynı durumlar geçerlidir. Su kaçağı yeri bulunmalı ve sebep olan etkenler giderilmelidir. Su kaçaklarının tespiti, bazı durumlarda gözle görülebilirken, bazen de parke, seramik veya sıva altında olduğundan tespiti zor olmaktadır.

Firmamız, Beşiktaş ve çevresinde su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktadır. Beşiktaş su kaçağı bulma konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Firmamız, Abbasağa tesisat kaçağı bulma konusunda hizmet vermektedir. Ev ve işyerlerinizdeki su sızıntısı sorunlarını cihazla tam olarak bulmakta ve sorunlarınızı en kısa sürede çözmekteyiz. Referanslarımız, teknolojik cihazlarımız ve uzman personelimiz ile su kaçağı bulma konusunda tercih edilen firmalardan biriyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı sorunları, sadece olduğu alanları ilgilendirmekle kalmayıp, aşağı ve yan dairelere de etkili olduğundan acil olarak çözülmelidir. Su kaçakları bazı durumlarda gözle tespit edilse de, çoğu zaman sıva veya şap altında olmaktadır. Bu gibi durumlarda uzman yardımı almadan kaçağın tam yerini bulmak zor olabilir. Akatlar’da kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı, bina içinde olabileceği gibi bina dışında da olabilir. Teknolojik ürünler kullanılmadan önce kaçağı bulmak için hat boyunca kırımlar gerçekleşmesi gerekiyordu. Bu kırımlar maliyet, zaman ve temizlik açısından birçok problem oluşturmaktaydı. Şimdi ise cihazla su kaçağının yeri net olarak bulunmakta, kısa sürede işyerlerinde veya evlerde kırma dökme yapmadan sorunlar çözülmektedir. Arnavutköy’de su kaçağı bulma konusunda teknolojik araçlarımız ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Levent’te de kırmadan dökmeden kaçak bulma işlerini sorunsuzca yapmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Tesisat kaçaklarının tespiti her zaman kolay olmamıştır. Bina ve işyerleri içerisinde insanlar varken tamiratlar ve tespitler zor olmaktadır. Şimdilerde ise, tesisat sızıntılarını bulmak çok daha kolaydır. Kaçak tespit cihazları sayesinde kırmadan su kaçak tespiti yapılabilmektedir. Kaçak tespit cihazları, su sızıntısından çıkan sesi dinleyerek kaçağın yerini bulmaktadır. Dinleme çubukları veya sensörleri yardımı ile borulardaki sızıntının olduğu yer tam olarak bulunabilmektedir. Borulara dokunma imkanı olmayan durumlarda çubuklar, diğer durumlarda sensörler yardımı ile kaçak bulunmaktadır. Gayrettepe’de kaçak bulma, firmamız tarafından cihaz yardımı ile hızlıca yapılmaktadır. Etiler’de de kaçak tespit işlemi hızlıca yapılmaktadır.

Bebek, kameralı tespit ve Beşiktaş’ın tüm semtlerinde, yakın çevresinde tesisat işlerinizi bizlerle iletişime geçerek çözebilirsiniz. Kaçaklar çoğunlukla bir noktadan oluşmakta ve sızıntı ile yayılmaktadır. Ortaköy’de de kaçak tespit hizmeti vermekteyiz. Uzmanlarımız tarafından tespit edilen arıza yerleri bölgesel olarak açılarak tamiratı yapılmaktadır. Bu sayede eskiden olduğu gibi boydan boya seramik dökme, duvar ve şap sökme gibi işlemler olmamaktadır. Levazım’da petek temizliği hizmeti de vermekteyiz.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı bazı durumlarda görsel ve işitsel olarak anlaşılsa da, bazı durumlarda farklı belirtilerle de anlaşılmaktadır. Bunlar:

Parkede kabarma, ıslaklık
Kombi su seviyesinde sürekli düşme
Duvar ve tavanlarda nemlenme, parke üzerinde ıslaklık, tavanda damlacıklar
Tüm su tüketen cihazlar ve musluklar kapalıyken su saatinde hareket
Su faturalarında farklılaşma
Alt dairelerde veya yan komşularda su problemleri

Binanızda veya işletmenizde su kaçağı ile ilgili sorununuz varsa, tecrübesi olan firmalar ile çalışmanız her zaman avantajlı olacaktır. Firmamız, Beşiktaş su kaçağı bulma konusunda, müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Müşteri temsilcilerimize ulaşırsanız, vereceğimiz hizmetler hakkında ön bilgilendirme yapılacaktır. Yerinde görülen su kaçağının oluş yeri ve tamiratına göre sizlere daha ayrıntılı bilgi verilecektir.

Similar Posts